Naturalnie, poznaj nas

 

Poznaj nas

 

Jesteśmy młodą marką kosmetyków naturalnych, która powstała z pasji i miłości do kosmetyków, natury i ludzi :) Nasze motto brzmi "Pięknie i naturalnie" bo wierzymy, że to właśnie naturalne kosmetyki najlepiej zadbają o nasze piękno.

logo

Z definicji Atelier to miejsce, pomieszczenie do twórczej pracy. Tym miejscem stał się nasz sklep, który powstał z potrzeby łączenia polskich marek kosmetyków naturalnych.
Bo to właśnie od sklepu się zaczęło. Naturalne wyszło samo z siebie bo nasz sklep jest naturalny, elegancki i stanowi miejsce w której wspólnie z naszymi Klientami tworzymy; relacje, pomysły na kosmetyki i miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejnym etapem było powstanie marki Naturalne Atelier, jako marki kosmetyków naturalnych. Tworzonej przez pasjonatów, wielbicieli i profesjonalistów. Tak, nasze kosmetyki są produkowane przez firmę specjalizującą się w produkcji kosmetyków naturalnych. Nie będzie więc historii o początkach w piwnicy czy garażu :) Zdecydowaliśmy się na taką współpracę mając świadomość, że zapewni to jakość produktów i spełnimy wszystkie normy. 


Jesteśmy zespołem w którym pracuje rodzina i przyjaciele. Zdobywamy doświadczenie, słuchamy Waszych pomysłów, sugestii i tworzymy produkty dla Was. Pierwsze kosmetyki pojawiły się w lutym 2019 - od tego czasu już zaliczyliśmy pierwsze poprawki, chociażby opakowań - nie wynika to z popełnionego błędu a raczej chęci doskonalenia się. 

Nasze produkty są w 100 % Hand Made, nietestowane na zwierzętach, produkty wykonujemy w mniejszych partiach ze względu na trwałość kosmetyków naturalnych, który nie konserwujemy sztucznymi konserwantami. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl